My Account
Information
Help & Support
Newsletter
Newsletter
| Our Price | : | $265.00 | |
|---|---|---|---|
| Country Of Manufacture | : | United States | |
| SKU | : | RAN-3010 | |
| Identifier | : | RAN-3718 | |
| Availability | : |
Ships in Approximately 3-5 Business Days. |
|
| SKU | RAN-3010 |
|---|---|
| Weight | 60 lbs |
| Identifier | RAN-3718 |
| Model | 3010 |
| Width - Overall | 120" (10 Feet; 305 cm) |
| Width - Working | 120" (10 Feet; 305 cm) |
| Tines / Rods | N/A |
| Hitch Connection Type | N/A |
| Color | Black (Other Colors Available/Optional) |
| Manufacturer | Rankin Equipment |