My Account
Information
Help & Support
Newsletter
Newsletter
| Compare at | : | $2,270.00 | |
|---|---|---|---|
| Our Price | : | $2,157.00 | |
| Country Of Manufacture | : | United States | |
| SKU | : | RAN-KW-2400 | |
| Identifier | : | RAN-3687 | |
| Availability | : |
Back Ordered. Please contact us or call 208-717-9671 to confirm availability. |
|
| SKU | RAN-KW-2400 |
|---|---|
| Weight | 350 lbs |
| Identifier | RAN-3687 |
| Model | KW-2400 |
| Width - Overall | 60" (5 Feet; 152 cm) |
| Width - Working | 84" (7 Feet; 213 cm) |
| Tines / Rods | Manual Pin Adjustment |
| Rods / Tines Dimensions | 18" diameter wheels |
| Hitch Connection Type | N/A |
| Color | Yellow & Black |
| Manufacturer | Rankin Equipment |