My Account
Information
Help & Support
Newsletter
Newsletter
| Compare at | : | $2,010.00 | |
|---|---|---|---|
| Our Price | : | $1,910.00 | |
| Country Of Manufacture | : | United States | |
| SKU | : | RAN-R2-72 | |
| Identifier | : | RAN-3647 | |
| Availability | : |
Ships in Approximately 3-5 Business Days. |
|
| SKU | RAN-R2-72 |
|---|---|
| Weight | 360 lbs |
| Identifier | RAN-3647 |
| Model | R2-72 |
| Width - Overall | 72" (6 Feet; 183 cm) |
| Width - Working | 72" (6 Feet; 183 cm) |
| Shanks / Scarifiers | 2 |
| Hydraulic Cylinder(s) | N/A |
| Hitch Connection Type | Category 1/2, 3-Point Hitch; Clevis Type; Quick-Hitch Compatible |
| Color | Yellow (Other Colors Available/Optional) |
| Manufacturer | Rankin Equipment |