My Account
Information
Help & Support
Newsletter
Newsletter
| Compare at | : | $1,305.00 | |
|---|---|---|---|
| Our Price | : | $1,240.00 | |
| SKU | : | ELL-BAU-MUB54HV-MSS100 | |
| Availability | : |
Ships in Approximately 10-15 Business Days. |
|
| SKU | ELL-BAU-MUB54HV-MSS100 |
|---|---|
| Weight | 450 lbs |
| Model | MUB54HV-MSS100 |
| Width - Overall | 54" (137 cm) |
| Width - Working | 54" (137 cm) |
| Tines / Rods | 24 Blades |
| Hydraulic Cylinder(s) | N/A |
| Hitch Connection Type | Mini Skid Steer |
| Manufacturer | Baumalight |