My Account
Information
Help & Support
Newsletter
Newsletter
| Compare at | : | $1,905.00 | |
|---|---|---|---|
| Our Price | : | $1,581.00 | |
| SKU | : | ERS-900731 | |
| Availability | : |
Ships in Approximately 7-10 Business Days. |
|
| SKU | ERS-900731 |
|---|---|
| Weight | 380 lbs |
| Model | 900731 |
| Width - Overall | 60" (5 Feet; 152 cm) |
| Hopper Capacity | 1/2 Cubic Yard |
| Chute Length | 40" (102 cm) |
| Hydraulic Hoses/Couplers | N/A |
| Hitch Connection Type | Universal-Style Skid Steer Quick-Attach |
| Color | Black |
| Manufacturer | Erskine Attachments |