My Account
Information
Help & Support
Newsletter
Newsletter
| Compare at | : | $1,390.00 | |
|---|---|---|---|
| Our Price | : | $1,321.00 | |
| Country Of Manufacture | : | United States | |
| SKU | : | RAN-WOR-FLBS-432 | |
| Identifier | : | WOR-3884 | |
| Availability | : |
Back Ordered. Please contact us or call 208-717-9671 to confirm availability. |
|
| SKU | RAN-WOR-FLBS-432 |
|---|---|
| Weight | 169 lbs |
| Identifier | WOR-3884 |
| Model | FLBS-432 |
| Width - Overall | 26 ”(66.04 cm) |
| Spear(s) | Four Large Replaceable Spears (26" Usable Length) |
| Conus Size | Not Specified |
| Hitch Connection Type | Bolts or Welds to Loader Bucket |
| Color | Black |
| Manufacturer | Worksaver |